מותה של מוטיבציה- הרצאה למנהלים
אנו כמנהלים משקיעים משאבים רבים וסכומים עצומים ברווחה ובהעלאת המוטיבציה לטובת גידול בפריון, במדדי שירות וברווחי החברה ובעיקר כדי שהעובד יהנה וירגיש נינוח ושמח במקום עבודתו. מחקרים מציגים באופן חד משמעי ומובהק שחשוב להשקיע במוטיבציה אישית או ארגונית כאשר בפועל השקעה במוטיבציה לא מניבה תוצאות משמעותיות והופכת למעמסה על הארגון ועל האנשים בו ובעיקר- מעוותת את הרצון והייעוד האמיתי שנולדנו אליו. בהרצאה נגלה את הצד השני של המחקר ונבין מדוע השקעה במוטיבציה אישית או ארגונית אינה רלוונטית יותר בעידן של הכלכלה החדשה ועידן הצמיחה וההתפתחות האישית וכיצד ניתן לשפר ההישגים בארגון.

להפסיק לחפש את האושר תחת הפנס הלא נכון

"תעשיית האושר" מגלגלת עשרות מיליארדים בארץ ובעולם. אנחנו מפרנסים אותה תוך ציפייה שיתרחש איזשהו נס, ונראה את החיים מעכשיו במשקפיים וורודים. כולם רוצים להיות 'מ א ו ש ר י ם  כמו כולם' כשבפועל חלה עליה חדה בשימוש בנוגדי דיכאון יחד עם עליה ברמת החיים. אז איך זה שיותר טוב לנו, אנחנו קונים יותר, מבלים יותר וגם מדוכאים יותר?

בהרצאה נקבל כלים מעשיים כדי להתבונן על האושר באופן לוגי ורציונלי. נבין מדוע תפיסת האושר הנכסף והמושלם היא אשליה מסוכנת ומתעתעת היוצרת בלבול גדול יותר בחיינו. ההרצאה שמה דגש על נושא הבחירה החופשית, קבלת החלטות והבנת ההשלכות לטווח הקצר ולטווח הארוך.

ההרצאה מעוררת חשיבה חדשה ומעניינת.

 

להזמנת הרצאה:

of[email protected]

052-2304382

2 Responses to הרצאות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Linkedin

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך