מותה של מוטיבציה- הרצאת פרימיום להנהלה בכירה
הנהלת חברה משקיעה משאבים רבים וסכומים עצומים בפעילויות רווחה והעלאת מוטיבציה למען גידול בפריון, שיפור שירות והגדלת רווחי החברה, ובעיקר כדי שהעובד יהנה וירגיש נינוח ושמח במקום עבודתו. באופן סמוי, מה שמחקרים (לא) מציגים באופן חד משמעי ומובהק הוא שבפועל ההשקעה במוטיבציה לא מניבה תוצאות משמעותיות והופכת למעמסה על הארגון ועל האנשים בו, ובעיקר- מעוותת את הרצון האמיתי של העובד להצליח בתפקידו. בהרצאה נחשף לראשונה, ובאופן בלעדי בעולם, הצד האחר של המחקר המוכיח מדוע השקעה בפעולות להעלאת מוטיבציה אישית או ארגונית אינה רלוונטית בעידן של הכלכלה ההתנהגותית, כמו כן נרחיב על "מנהיגות טבעית" ומשמעותה למנהל הבכיר. ההרצאה מרתקת וייחודית, נוגעת בהרחבה בפקטורים מדעיים ומבוססת מחקרים מהארץ ומהעולם.

ניהול בהיעדר מוטיבציה- הרצאת המשך לכלל המנהלים
בהרצאת ההמשך "ניהול בהיעדר מוטיבציה" המיועדת לכלל מנהלי הארגון מובא מקבץ של טכניקות להשגת "מטרת העל" של כל ארגון והיא הגדלת רווחים תוך שמירה על עובדים מרוצים ונאמנים. מנהלים מעוניינים לעמוד בהצלחה ביעדים שהחברה מציבה, בהגדלת רווחים, בשמירה על יחסי אנוש ותקשורת טובה בין העובדים לחבריהם ולמנהלים המלווים אותם בשוטף. מאחר והיום אנו יודעים שפעולות להעלאת מוטיבציה לא עובדות ורק פוגעות בארגון, בהרצאה זו אפשר כבר לגלות מהן הטכניקות שכן מסייעות להגברת הרצון של העובד להצליח בתפקידו ובמינימום צורך ב "ניהול אקטיבי". מנהלי החברה ירכשו בהרצאה זו ידע רב מבוסס מחקרית מהארץ ומהעולם ויוכלו ליישם אותו למען העובדים ולמען המערכת כולה. ההרצאה מעניינת ומביאה לראשונה תמהיל של כלים אינטליגנטים ופשוטים ליישום למען הצלחת הארגון.

מוטיבציה שמוטיבציה! הרצאה שיוצרת עובדים נאמנים!

העובדים של היום לא צריכים אתכם!  העובדים של היום באים לעבודה ומחפשים במקביל מקום אחר (בואו.. כולם יודעים את זה!). העובדים של היום, בסך הכל כמו כולנו, רוצים להיות אנשים מאושרים. "תעשיית האושר" מגלגלת עשרות מיליארדים בארץ ובעולם, היא סוחפת את כולנו לרצות! כשבעצם היא מסיתה אותנו מהאמיתות הפשוטות של החיים, מבלבלת אותנו וגורמת לנו לחפש את ה-יותר. עבודה יותר מעניינת, משכורת יותר גבוהה, מנהלים יותר טובים ואנחנו שוכחים שאין לזה סוף. כשהעובד צריך להבין דבר אחד פשוט- הוא עובד במקום הכי טוב לו, מקבל את השכר הכי נכון, נמצא מול המנהלים הכי טובים, והוא חי בצורה הכי מדויקת שיכל לבקש!   כן! זה מה שקורה בהרצאה הזאת! בהרצאה העובד מקבל כלים מעשיים כדי להתבונן על האושר באופן לוגי ורציונלי ומבין שבעצם, ברגע הזה, במקום הזה, עם האנשים האלה, הוא האדם הכי מאושר בעולם! ההרצאה מרגשת, מעוררת חשיבה ומעניינת.

 להזמנת הרצאה:

[email protected]

052-2304382

2 Responses to ההרצאות שלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Linkedin

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך