"נתבונן סביבנו, גלוי לעין שרובנו מחפשים שלווה פנימית, אושר או רגיעה, מחפשים את נשמתנו, אולם האם אנו משתמשים בחיפושנו בכלים הנכונים? מאחר שאנו רגילים כל-כך לסמוך על הכלים החושיים שלנו, לעתים קרובות אנו מרגישים שהם הכלים היחידים העומדים לרשותנו. אך כמה קשה לנסות להבין את משמעות הנשמה רק באמצעות חמשת החושים! דומה הדבר לשימוש בעיניים כדי להבין יצירה מוסיקלית. רק משום שהקול-הקורא של נשמתנו דוחק כל-כך, אף פעם איננו חדלים לחפש."
(מתו הספר "הדרך לחיים של משמעות" חכמת הרבי מנחם מענדל שניאורסון הוא הרבי מלובאביץ')

Executive Coaching– שיטת טיפול שפותחה על ידי שרית שגב ומיועדת לך אם חווית בחייך שיח פנימי מטלטל, חוסר התאמה, בין מחשבות שעולות בראשך לבין תחושות שהרגשת בנפש, בלב. כשקיים בך בלבול בנושא מסוים וקשה לך להחליט באופן חד משמעי מה לעשות ומופיע פחד בלב האם המחשבות שלך בעניין הן נכונות או לא.  אותו שיח פנימי או בלבול מכניס אותך למצבי מתח מתמשכים, לחוסר שקט וחוסר השלמה או שלמות בתהליך קבלת ההחלטות בכל תחומי החיים, מצב שמוביל ללחץ ומצוקה, לפגיעה בבריאות הפיזית והנפשית, לפגיעה במערכות היחסים עם הסביבה המשפחתית, העסקית, החברתית ובמקום העבודה שלך. אם חשוב לך לקחת החלטות נכונות ומדויקות בחייך, זה נועד לך. 

המודל הטיפולי נגזר משני מושגים מעולם המדע, להלן:

Dialectical Materialism- תורתם של פרידריך אנגלס וקארל מרקס שלטענתם העולם הפיזי אותו אנו חווים באמצעות חושים, הוא מציאות אובייקטיבית שאינה תלויה במוח או ברוח. הם הסכימו לגבי הימצאותם של תהליכים מנטליים או רוחניים אך טענו כי רעיונות יכולים להתעורר אך רק כתוצאה מהשתקפותם של אובייקטים פיזיים אותם אנו חווים כמציאות.

Dimethyltryptamine- מולקולה הנוצרת בגוף האדם בכמויות קטנות בזמן תהליך עיבוד חומרים/ מטבוליזם. מחקרים סוברים כי החומר המצוי בבלוטת האיצטרובל אחראי למצב הפסיכולוגי והרגשי בו אנו מצויים ומאפשר לאדם לעבור למצב תודעתי גבוה יותר בו יכולת הראייה שלו נרחבת ומאפשרת לו להבין מה נמצא בחייו מעבר לחושים ההכרתיים.
למוח קיימת יכולת מנטלית מולדת לעבור למצב תודעתי גבוה ובתהליך לומדים להכיר את היכולת הזו וליישם אותה.

יתרונות השיטה:

  • תהליך קצר מועד – הטיפול קצר, חד וממוקד, יחד עם זאת תלוי בהתקדמות האישית ובצרכים שלך.
  • תהליך ממוקד – התהליך מתמקד בבעיות ספציפיות ומסייע להשיג דיוק וסנכרון בתהליך קבלת ההחלטות שלך.
  • תהליך מכוון מטרה – מומלץ לפני כניסה לפרויקטים חשובים והחלטות משמעותיות בחיים העסקיים והאישיים!
  • זיהוי שורש הבעיה – הבנת מקור השיח הפנימי המבלבל ומדוע הוא פוגש אותך ברגעים אלה. 
  • פרקטיקה- כלים מעשיים להתמודדות עם אירועים קטנים ו'מטרידים' ביומיום- ואז לא צריך לרוץ לפגישה לכל עניין קטן :)
  • הצלחה בת קיימא  – הבנת התהליך והכלים הם המפתח להטמעת ההצלחה לכל החיים! וזה תהליך מאוד פשוט..
  • שורת הרווח – כל החלטה או מחשבה ממקום רגוע ושקול באחריות הופכת ליותר מוצלחת!
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On PinterestVisit Us On Linkedin

השם שלך (חובה)

האימייל שלך: (חובה)

נושא

ההודעה שלך